Farby, impregnaty i gruntoemalie do drewna – MagiaKolorów

W sklepie internetowym z farbami MagiaKolorów znajdziesz bogaty wybór farb, impregnatów, a także gruntoemalii nadających się do drewna, betonu bądź metalu. To oczywiście tylko niewielki fragment naszej oferty, w skład której wchodzą również niezwykle efektowne farby atłasowe, jak też tablicowo-magnetyczne umożliwiające wykorzystanie ściany w zupełnie inny sposób niż zazwyczaj, np. jako przestrzeń przygotowaną dla Twoich pociech i ich plastycznych wybryków. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do produktów dostępnych w naszej hurtowni farbskontaktuj się z nami.

Najwyższej jakości farby do drewna

Planujesz malowanie płotu, impregnowanie więźby dachowej, a może odświeżenie mebli ogrodowych? Z całą pewnością będziesz do tych prac potrzebować odpowiednich preparatów przeznaczonych do drewna. Z myślą o tych potrzebach przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz szeroki wybór farb, impregnatów, emalii czy lakierów. Wszystkie z nich pochodzą od znanych i cenionych producentów – m.in. Dekoral, Bondex, Beckers oraz wielu innych. Sprawdź, co dokładnie możemy Ci zaproponować!

Farby, emalie i lakiery do malowania, renowacji czy konserwacji drewna

W naszej ofercie przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowany asortyment preparatów do drewna, wśród których znajdują się m.in.: wodorozcieńczalny lakier poliuretanowo-akrylowy do parkietów i podłóg drewnianych marki Bondex, impregnat do więźby dachowej od Boramax, akrylowa emalia szybkoschnąca Dekoral, olej do drewna Vidaron czy farba kredowa do stylizacji mebli Chalk Paint. Wszystkie nasze propozycje to trwałe i wydajne produkty najwyższej jakości.

MagiaKolorów – hurtowa sprzedaż farb do drewna

W naszej firmie stawiamy na zróżnicowany i bogaty asortyment, przystępne ceny oraz profesjonalne i indywidualne podejście do Klientów. Właśnie dlatego możemy być pewni, że w przygotowanej przez nas ofercie każdy znajdzie odpowiednią farbę, impregnat czy emalię do drewna w najlepszej cenie. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

1 2 3 4 5 6
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter